Anchor text چیست ؟

Anchor text متنی است که می توان آن را مشاهده و روی پیوند کلیک کرد. در مرورگرهای مدرن ، اغلب آبی و زیر خط دار است. این خصوصیات قابل تغییر هستند.

برخی از افراد همچنین با متن لنگر به صورت نام متن پیوند یا عنوان پیوند آشنا هستند. کلمات موجود در متن پیوند به موتورهای جستجو کمک می کنند تا موضوع سایت را بهتر درک کنند و آن را در نتایج جستجو نشان دهند.

پیوندهای درون متنی هنگامی که کاربران به دنبال عبارت ذکر شده در متن لنگر هستند ، به موتورهای جستجو می گویند. وب سایتی که به آن دسترسی پیدا می کنید بهترین عبارت جستجو برای آن عبارت است.

وقتی چندین پیوند از یک صفحه خاص به یک صفحه دریافت می کنید ، بهتر است فقط یکی از آنها متن لنگر هدفمندتری برای دنبال کردن داشته باشد و بقیه پیوندها جدید باشند.

ما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از استفاده از عناوین کلی مانند “کلیک” یا “بیشتر بیاموزید” در پیوندهای خود خودداری کنید. و به جای “کلمه کلیدی” ؛ “کلمه کلیدی با متن دیگر”؛ “نام سایت” (متن حاوی نام مارک) ؛ “آدرس وب سایت”؛ از “نام تجاری” و .. استفاده کنید

عوامل موثر بر کیفیت بک لینک ها
بک لینک ها ابزاری م optimثر برای بهینه سازی یا به حداقل رساندن (!) رتبه بندی سایت هستند و همانطور که بک لینک های خوب می توانند SEO شما را بهبود ببخشند ، بک لینک های بد نیز می توانند به SEO شما آسیب برسانند. با توجه به اهمیت این سوال ، مواردی را لیست می کنیم که به کمک آنها می توانید این دو را تشخیص دهید.

به طور خلاصه ، می توان گفت پیوندی که به درخواست شما در سایتی قرار می گیرد یا هزینه ای را برای آن پرداخت کرده اید ، پیوند نسبتاً بدی محسوب می شود و از طرف دیگر ، پیوند خوب پیوندی است که کاربران می خواهند روی آنها سایت. سایت. گذاشتن. بنابراین ، در اینجا برخی از ویژگی های یک پیوند بد آمده است:

پیوندهای صفحه اصلی: اگر همه بک لینک ها به صفحه اصلی سایت شما بروند و به پست یا مقاله خاصی در صفحه شما پیوند نداشته باشند ، این بک لینک ها بد در نظر گرفته می شوند.
پیوند به سایت های سایت های دارای رتبه پایین و پایین: پیوندهای سایت های کم کیفیت یا اسپم نه تنها باعث افزایش رتبه سایت شما نمی شوند بلکه آسیب جدی به سایت شما وارد می کنند.
Frequent Link Anchor Website Anchor: هنگام پرداخت هزینه برای لینک دهی به سایت خود ، شما انتظار دارید که مدیر وب سایت به طور مکرر URL سایت شما را وارد کند. اما باید توجه داشته باشید که بک لینک هایی که از این طریق گرفته می شوند خوب نیستند. پیوند به وب سایت دیگر برای یک کلمه کلیدی همان تأثیر را خواهد داشت.
بنابراین ، پیوندهایی که به طور طبیعی توسط نویسنده یا سرپرست سایت به سایت شما با متن و عبارت مربوط به سایت شما ایجاد می شوند ، پیوندهای با کیفیت نامیده می شوند. این پیوندها نباید از سایت های هرزنامه باشد ، تعداد پیوندهای خروجی از این سایت نباید زیاد باشد ، نباید از یک سایت معروف بسیار بد باشد که به نظر می رسد هرزنامه است ، سایت پیوند دهنده نباید خیلی برای سایت شما بیگانه باشد از نظر رابطه موضوعی و …

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

زمان بک لینک سازی

چه موقع باید پیوند را شروع کنیم؟ قبل از دریافت بک لینک ، وب سایت …