شیوه تهیه بک لینک

از سایت های فروشنده لینک لینک دریافت کنید

ممکن است با این نوع سایت ها روبرو شده باشید. سایت هایی هستند که لینک سایت شما را با پرداخت هزینه در نوار کناری یا پاورقی سایت شما قرار می دهند. دریافت بک لینک از این سایت ها ریسک بالایی دارد و خرید آنها برای مبتدیان توصیه نمی شود. این وب سایت ها دارای مشخصات زیر هستند:
آنها پیوندهای خروجی زیادی در صفحه اصلی خود دارند. سایتهای عادی معمولاً این تعداد پیوند خارجی ندارند.
پیوندهای خروجی هیچ ارتباطی با موضوع سایت ندارند.
محتوای این وب سایت ها به طور کلی ضعیف است.
بک لینک نظر دادن

یکی از ساده ترین راه های دریافت بک لینک ، استفاده از نظرات و نظرات وبلاگ است. معمولاً افراد زیادی برای ثبت بک لینک به این صفحات مراجعه می کنند. اکثر این سایت ها ضعیف و هرزنامه هستند و قرار دادن لینک شما در کنار این پیوندها بسیار خطرناک است.
نوار کناری و پیوندهای پاورقی

در حالی که این بک لینک ها همیشه تأثیر دارند ، اما خطر بالایی دارند. فروشندگان این پیوندهای قدرتمند نه تنها آنها را انتخاب می کنند بلکه آنها را به افراد دیگر می فروشند. بنابراین طبیعی است که پیوند شما در کنار پیوندهای ضعیف یا هرزنامه قرار گیرد.
نکته دیگر در مورد این پیوندها تکرار نوار کناری یا پاورقی در تمام صفحات سایت است و اگر از کلمه کلیدی به عنوان متن لنگر استفاده کنید ، خطر مجازات های گوگل افزایش می یابد. اگر تصمیم دارید از آنها استفاده کنید ، باید خطر استفاده از آنها را بپذیرید.
ما به شما توصیه می کنیم از لینک nofalo یا پیوند مارک تجاری در نوار کناری استفاده کنید یا در صورت امکان فقط در صفحه اصلی وب سایت نمایش دهید.
بک لینک خودکار

ابزارهایی وجود دارند که بطور گسترده و خودکار بک لینک برای یک وب سایت ایجاد می کنند. برای پیوند مستقیم به سایت خود باید از این ابزارها خودداری کنید. بیشتر لینک های ایجاد شده با این ابزارها هرزنامه هستند و احتمال مجازات شدن وب سایت شما را افزایش می دهند.

در ادامه بک لینک های اساسی را معرفی خواهیم کرد.
پشتوانه های اساسی همان چیزی است که هر وب سایت معمولی باید داشته باشد. آنها اعتماد و اعتبار سایت شما را ایجاد می کنند. برای پیوندهای اصلی باید از متن لنگر ، آدرس اینترنتی یا مارک تجاری استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی
اولین کاری که باید انجام دهید ثبت نام و فعالیت در شبکه های اجتماعی است. به عنوان :
فیس بوک
توییتر
LinkedIn
Pinterest
اینستاگرام

مطالب و صفحات وب سایت خود را در این سیستم عامل ها به اشتراک بگذارید. همچنین می تواند ترافیک مراجعه به شما را به همراه داشته باشد. هرچه افراد این پیوندها را بیشتر دوست داشته باشند ، نظر دهند یا روی آنها کلیک کنند ، تأثیر بیشتری خواهند داشت. به آنها سیگنالهای اجتماعی نیز گفته می شود.

پیوندها را به دایرکتوری های مرتبط ارسال کنید

دریافت بک لینک از اکثر دایرکتوری ها تأثیر چندانی ندارد. اما برخی از آنها ارزشمند هستند. از آنجا که پیوندهای دریافت شده از دایرکتوری ها پیگیری و مرتبط هستند و بدست آوردن بک لینک با این کیفیت دشوار است ، این بک لینک ها بسیار ارزشمند هستند.

ارسال نظر در وبلاگ های مرتبط

بسیاری از کارشناسان سئو از ایجاد این پیوندها امتناع می ورزند زیرا در آن پیوندهای جدیدی وجود دارد. در حالی که این بک لینک ها هنوز هم تأثیر خود را دارند. این بک لینک ها به دلایل زیر ارزشمند هستند:
پیوند خود را در کنار سایر پیوندهای مرتبط قرار دهید
متن متن لنگر
ترافیک ارجاع را دریافت کنید
تعادل تعداد پیوندها و پیوندهای فاقد پیگیری

نکته مهم هنگام ارسال نظر این است که نظر شما باید با ارزش باشد و کاملاً متناسب با متن موجود در صفحه باشد تا هم تأیید شود و هم اثربخشی بیشتری داشته باشد.
بک لینک از انجمن های مرتبط

اقدام در مجامع و انجمن های مرتبط روشی عالی برای شناختن نام تجاری خود است. برخی از انجمن ها به شما امکان می دهند بک لینک ارسال کنید ، برخی از آنها دنبال کننده هستند و برخی دیگر تازه کار هستند. در موضوعات مرتبط با زمینه کاری خود فعال باشید و نام و خدمات تجاری خود را ذکر کنید. برای یافتن انجمن های مربوط به زمینه فعالیت خود ، دستور زیر را در Google تایپ کنید:

کلید واژه + انجمن
نتایج Google را بررسی کنید و برخی از آنها را باز کنید.
ثبت نام در انجمن ها
پروفایلتان را تکمیل کنید.
پیوندهای نمایه به صورت URL خواهند بود ، بنابراین برای تأثیرگذاری بیشتر در بیوگرافی ، مقدمه ای در مورد خدمات خود بنویسید و حتماً کلمه کلیدی را در متن قرار دهید.
اطمینان حاصل کنید که از قوانین و مقررات انجمن ها پیروی می کنید تا از قلم نمانید. تعداد دوستان خود را در این انجمن ها افزایش دهید تا بیشتر دیده شوند و به مرور مطالب بیشتری را در انجمن به اشتراک بگذارید.
بعد از معرفی پیوندهای اساسی ، نوبت به معرفی پیوندهای قدرتمند می رسد.
بک لینک های قدرتمند تأثیر زیادی بر روی خط اصلی شما دارند زیرا:

1. مرتبط هستند
2. معتبر هستند

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

زمان بک لینک سازی

چه موقع باید پیوند را شروع کنیم؟ قبل از دریافت بک لینک ، وب سایت …