زمان بک لینک سازی

چه موقع باید پیوند را شروع کنیم؟

قبل از دریافت بک لینک ، وب سایت شما باید پایه و اساس محکمی داشته باشد. در این حالت ، لینک سازی و در نهایت فعالیت های SEO خارجی شما موثرتر بوده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.
کارهایی که باید قبل از ایجاد لینک انجام شود ، بیشتر آنها مربوط به SEO داخلی و فنی است:

1. تمام مشکلات فنی و تجربه کاربر را حل کنید

مسائل فنی سئو می تواند تجربه منفی را تحت تأثیر منفی قرار دهد و تجربه کاربر رابطه مستقیمی با رتبه بندی دارد. این مرحله را اساس فرایند SEO در نظر بگیرید. از آنجا که وب سایتی دارای مشکلات فنی است ، لینک سازی تأثیر چندانی در آن ندارد و از این رو هزینه های بیشتری را متحمل خواهید شد.
در اینجا برخی از عناصر فنی و تجربه کاربری برای موتورهای جستجو آورده شده است:
سرعت بارگذاری سایت
سازگاری با موبایل
محتوای تکراری
خطاهای متعارف
کپی متا
سو Mis استفاده از دستورالعمل ها (Navindex ، Nofalo و غیره)

2. یک ساختار محکم برای وب سایت ایجاد کنید

ایجاد یک ساختار قوی و هوشمند می تواند تأثیر اتصال شما را چند برابر کند. در یک استراتژی هوشمند می توانید یک صفحه هاب یا ستون با قابلیت جذب لینک های بالا ایجاد کنید و از آن صفحه پیوندهای مهمی به صفحات مهم سایت از جمله صفحه اصلی ، محصولات ، دسته ها و … ایجاد کنید این روش کاملاً ایمن است رویکرد.
همچنین ، ایجاد یک ساختار منظم و محکم منجر به خزیدن بهتر ربات های گوگل در سایت و نمایه سازی بهتر صفحات می شود. علاوه بر این ، ساختار مناسب سایت تجربه کاربر را بهبود می بخشد و دسترسی به صفحات وب را برای کاربران آسان می کند.
نمایه کیفیت بک لینک

همه بک لینک ها به یک شکل ایجاد نمی شوند. بنابراین ، مهم است که بدانید بک لینک با کیفیت چه ویژگی هایی دارد. در اینجا فقط چند مورد ذکر شده است:

ارتباط

هدف شماره یک شما در انتخاب سایت برای ایجاد لینک باید دریافت لینک های مرتبط با وب سایت شما باشد.
یک نکته در این زمینه وجود دارد و آن این است: به طور معمول ، بک لینک های وب سایت نمی تواند 100٪ مرتبط باشد.
درصد پیوندها به وب سایت ها باید کمتر مربوط به وب سایت مقصد باشد. برخی از بک لینک ها حتی باید از وب سایت های عمومی خارج شوند تا نمایه بک لینک شما طبیعی جلوه کند.

اعتبار

هرچه اعتبار یک سایت بالاتر باشد ، نتایج بهتری نیز به دست می آورد. طبق الگوریتم PageRank ، دریافت بک لینک از سایت های معتبر ، قدرت آن دامنه را به وب سایت مقصد منتقل می کند. اعتبار یک وب سایت به کیفیت و تعداد بک لینک های ذکر شده بستگی دارد. برای تأیید اعتبار یک وب سایت می توانید از ابزارهایی مانند ahrefs استفاده کنید.

ترافیک

پیوندهای شما همیشه باید میزان معقولی از مراجعه به وب سایت شما را ایجاد کند. با کلیک بر روی بک لینک می توان از کارآیی بیشتری برخوردار شد. قطعاً بک لینک از سایت پر بازدید دارای ارزش بیشتری است.

بک لینک از وب سایت های واقعی

بدست آوردن بک لینک هرچه دشوارتر باشد ، از ارزش بیشتری نیز برخوردار است. هر کسی می تواند با راه اندازی یک وبلاگ به سایت خود پیوند دهد ، اما وب سایت های معتبری که محتوای قدرتمندتری نیز دارند فقط به سایت شما پیوند نمی دهند. یکی از متداول ترین روش های دریافت بک لینک از این سایت ها خرید گزارش آگهی است.

کیفیت پیوندهای خروجی وب سایت های پیوند دهنده
وب سایت هایی که از اعتبار و محتوای با کیفیت بیشتری برخوردار هستند فقط به منابع با کیفیت پیوند می دهند. قبل از دریافت لینک از یک وب سایت ، موارد زیر را بررسی کنید:

آیا پیوندهای خارجی آنها پیوند دارد؟
آیا پیوندهای خارجی آنها به وب سایت های معتبر معتبر است؟
چند پیوند خروجی دارند؟

موضوعات مرتبط: نحوه ایجاد یک شبکه وبلاگ نویسی (PBN)

ظرفیت نمایه سازی

مهمترین نکته در مورد بک لینک خوب ، سرعت نمایه سازی آن است. هرچه اعتبار وب سایت بیشتر و محتوای آن قوی تر باشد ، سریعتر نمایه می شود. اگر یکی از پیوندهای شما ایندکس نشود ، هیچ ارزشی نخواهد داشت. گوگل بک لینک های ضعیف یا محتوای ضعیف را فهرست بندی نمی کند. بنابراین وقت و هزینه خود را صرف دریافت بک لینک قدرتمند کنید.

مقاله مرتبط: نحوه شناسایی و حذف پیوندهای هرزنامه
بک لینک های مضر برای جلوگیری از

برخی از پیوندها اگر دامنه شما به سایت شما لینک شود ، در معرض خطر جریمه یا الگوریتم قرار می گیرد. این بک لینک ها عبارتند از:
بک لینک غیر مرتبط
بک لینک هایی که دریافت می کنید باید از سایت های مرتبط یا حداقل عمومی باشند. دریافت بک لینک از وب سایتی که هیچ ارتباطی با وب سایت شما ندارد می تواند گوگل را در ایجاد لینک شما شک کند.

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

شیوه تهیه بک لینک

از سایت های فروشنده لینک لینک دریافت کنید ممکن است با این نوع سایت ها …