بک لینک چیست ؟

بک لینک چیست؟
اوه اوه ، یکی از بزرگترین مسائل SEO این بک لینک است. این بدان معناست که همان بک لینک می تواند سایت شما را در نتایج Google کاملاً متحول کند. بک لینک چیست؟ در پاراگراف بالا متوجه شدیم پیوند چیست. حال اگر سایت دیگری آمد ، به سایت خود پیوند دهید ، این بک لینک نامیده می شود. بنابراین بک لینک به این معنی است که سایت شما از سایتی دیگر لینک دریافت می کند. هر سایتی می تواند به سایت شما پیوند دهد و فرقی نمی کند به کدام صفحه از سایت شما پیوند دهد – در پایان ، شما یک لینک از سایت دیگری دریافت می کنید. دریافت لینک از سایت ها روند خاصی دارد و به همین ترتیب اگر از هر سایتی بدون برنامه بک لینک بگیرید قطعاً جریمه خواهید شد و سئوی سایت شما منفی خواهد بود. شما باید مقداری دانش بک لینک داشته باشید. یک نکته وجود دارد که باید بدانید شما همچنین می توانید برای سایت خود بک لینک ایجاد کنید ، اما باید طبق برنامه باشد که همه این موارد در قسمت کامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته سئو به شما گفته شده است.

مجازات شدن سایت به چه معناست؟
مطمئناً ، هنگامی که شروع به یادگیری سئو و آموزش سئو می کنید و حتی یک سایت سئو ایجاد می کنید ، باید با مجازات سایت آشنا شوید. اکنون مجازات سایت سوالی است که برای شما پیش خواهد آمد. بیایید درباره یک مثل صحبت کنیم ، در یک مسابقه فوتبال ، وقتی بازیکنان در محوطه جریمه خود روی بازیکن حریف خطا می کنند ، داور آنها را جریمه می کند و پنالتی را برای حریف اعلام می کند. این دقیقاً در مورد سئو وجود دارد ، اگر در عملکرد سئو خود اشتباهی انجام دهید که خارج از قوانین سئو و قوانین Google نیست ، Google در اینجا شما را جریمه می کند.

مجازات سایت و مجازات گوگل چیست؟
مجازات ها و جریمه های سایت شما به گونه ای نیستند که Google سایت شما را به طور کامل جریمه کند. اگر برای هر صفحه و کلمه کلیدی در سایت خود اشتباه کنید ، Google فقط شما را به دلیل همان صفحه در سایت و همان کلمه کلیدی مجازات می کند. و در بخش آموزش سئو به شما گفته می شود مجازات گوگل به گونه ای است که شما را از نتایج خود خارج می کند و یا دیگر کلمه و صفحه سایت شما رتبه بندی نمی شود. بنابراین ، رفیق جان ، شما هرگز نباید در عملکرد سئو خود اشتباه کنید زیرا اولین اشتباه آخرین اشتباه است و مطمئناً جریمه خواهید شد.

صفحه اصلی سایت جریمه نخواهد شد!
یکی از مهمترین مواردی که خیلی ها نمی دانند این است که فکر می کنند صفحه اصلی سایت جریمه و جریمه می شود. باید گفت نه ، صفحه اصلی سایت شما جریمه نخواهد شد و این مجازات فقط مربوط به صفحات داخلی سایت شما است که می توان با همان ترفند عدم مجازات صفحه اصلی سایت با بحث در مورد لینک داخلی سایت سایت و بهبود رتبه بندی عمومی SEO.

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

شیوه تهیه بک لینک

از سایت های فروشنده لینک لینک دریافت کنید ممکن است با این نوع سایت ها …